Altair Compose ile Sistem Dinamiği ve Kontrolü

Jupyter Notebook aldığınız notları ve hesaplamalarınızı bir arada tutmak için kullanabileceğiniz en başarılı araçlardan biridir. Matris tabanlı yüksek seviye nümerik hesaplama dili ve geliştirme ortamı Altair Compose, Jupyter Notebook’un gücü ile bu özellikleri artık içerisinde barındırmaktadır.

Altair Compose içerisinde hazırladığınız kodlarınızı kurulumla birlikte gelen Compose Jupyter Notebook içerisinde düzenleyebilir ve gelişmiş grafik basma yetenekleri ile hesaplamalarınızı interaktif olarak çalıştırıp arayüz içerisinde görselleştirebilirsiniz.

Altair Compose Jupyter Notebook Başlatma Ekranı

Ayrıca Jupyter Notebook’un en büyük özelliklerinden biri olan dokümantasyon yeteneği ile hesaplamalarınız için aynı arayüz içerisinde notlar hazırlayabilir, resimler ekleyebilir, dokümanınız ile hesaplamalarınızı interaktif olarak çalıştırabilirsiniz. Bu sayede dokümanlarınızı inceleyecek olan kişiler notlar ile birlikte hesaplamaları da interaktif olarak tek bir arayüz içerisinde rahatlıkla görselleştirerek çok daha hızlı bir şekilde hesaplamalar ile ilgili bilgi sahibi olabilecektir.

Compose Jupyter Notebook dosyasını indirin

ÜCRETSİZ e-kitap (pdf) Altair Compose ile Sistem Dinamiği ve Kontrolü